Obsługa korporacyjna.

Wypracowane przez nasz najwyższe standardy obsługi korporacyjnej od lat sprawdzają się w obsługiwanych przez nas grupach kapitałowych, w tym m.in. w państwowej grupie CEZ a.s. prowadzącej działalność w Polsce, na rzecz której świadczymy stałą i pełnozakresową obsługę prawną.

Nasi klienci doceniają nasze wnikliwe podejście do kwestii korporacyjnych, a także elastyczność i dyspozycyjność, które zawsze są elementem pakietu naszej obsługi korporacyjnej.

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie szeroko rozumianego prawa korporacyjnego. W ciągu wieloletniej praktyki przeprowadziliśmy szereg transakcji o wysokim stopniu skomplikowania: restrukturyzacje krajowych i międzynarodowych grup kapitałowych, prywatyzacje, fuzje i przejęcia, umowy inwestycyjne czy emisje akcji z wykorzystaniem aportów w postaci złożonych aktywów.

Dokonywaliśmy złożonych restrukturyzacji grup kapitałowych obejmujących łączenia i podziały spółek, a także przenoszenie grup aktywów obejmujących projekty energetyczne.

W ramach swojej praktyki asystowaliśmy przy największym na rynku OZE przejęciu polskiego dewelopera farm wiatrowych przez czeską państwową grupę kapitałową CEZ a.s.